Προγραμματισμός Μαθημάτων Γ Λυκείου από 11/5/2020

Με βάση τις πρόσφατες οδηγίες του Υ.ΠΑΙ.Θ. η διδασκαλία θα διεξάγεται εκ περιτροπής σε δύο υπο-τμήματα: Δευτέρα ? Τετάρτη ? Παρασκευή θα προσέρχεται στο σχολείο το μισό τμήμα και Τρίτη ? Πέμπτη το άλλο μισό, ενώ την επόμενη εβδομάδα θα γίνεται το αντίστροφο.

Ως εκ τούτου ανακοινώνεται ότι από τη Δευτέρα 11-05-2020 τα μαθήματα της Γ? τάξης θα γίνονται εκ περιτροπής ανά εβδομάδα σε δύο ομάδες ως εξής:

Από 11-5-2020 έως 15-5-2020

Α? ομάδα: οι μαθητές θα προσέρχονται τις ημέρες Δευτέρα, Τετάρτη, Παρασκευή ως εξής:

Γ1: από Αγγέλου Μαρία έως Ατματζίδου Αγγελική-Ελίζαμπετ

Γ2: από Δομακίδου Δήμητρα έως Ζώβληκα Γεωργία

Γ3: από Κεσεσίδου Αλεξάνδρα έως Κωνσταντινίδου Μαρία

Γ4: από Μπέικο Μενίσο έως Παπουτσάκη Μαυριώτη Αγγελική Ευθυμία

Γ5: από Σιανίδης Χρήστος έως Τσελεμπή Μαρία

Β? ομάδα: οι μαθητές θα προσέρχονται τις ημέρες Τρίτη, Πέμπτη ως εξής:

Γ1: από Βαβύλας Αθανάσιος έως Δομακίδης Παναγιώτης

Γ2: από Ιωαννίδου Ελένη έως Κεραμιδιώτη Ασπασία

Γ3: από Κώστα Γεωργία έως Μπαγλαρίδης Βασίλειος

Γ4: από Παροτσίδου Μαρίνα έως Σεμερτσίδης Μιχαήλ

Γ5: από Τσιαμπέρα Ευαγγελία έως Χοκ Ζωή

Προσοχή: όσοι από τους μαθητές δεν έχουν προσκομίσει στη γραμματεία του σχολείου τις φωτογραφίες για το απολυτήριο και το δελτίο εξεταζομένου να το πράξουν χωρίς καθυστέρηση.

Μπορείτε να κατεβάσετε την υπευθ.δήλωση περι μη προσμέτρησης απουσιών λόγω covid-19 από Εδώ